loader

redzitālāk

Šī ir vietne, kura vēsta par Eiropas Savienības fondu ieguldījumiem Latvijas izglītībā, programmu nozīmi un ietekmi Latvijas sabiedrības, cilvēkkapitāla un ekonomikas attīstībā. Par zināšanu un vērtību bagātu sabiedrību!

4. un 5. aprīlī aicina apmeklēt konkursu #SkillsLatvia2023

No 4. līdz 5. aprīlim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē ikviens interesents aicināts apmeklēt  nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu #SkillsLatvia2023! Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Konkurss pulcēs vairāk nekā 120 konkursantus no 31 profesionālās izglītības iestādes Latvijā. Jaunie profesionāļi divu dienu laikā demonstrēs savas prasmes nozaru ekspertu veidotos darba uzdevumos sešās dažādās nozarēs un 19 prasmju konkursos. Konkurss ar moto “Uzvar darītājs!” jau sesto reizi atklās labākos jaunos profesionālos talantus Latvijā!

 

Skolu audzēkņi, pedagogi, skolēnu vecāki un ikviens interesents ir aicināts apmeklēt konkursu 4. un 5. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00, lai:

 

  • novērtētu jauno pavāru, viesmīļu, tērpu veidotāju, galdnieku, flīzētāju, kravu pārvadātāju, grafikas dizaina un daudzu citu profesiju meistaru prasmes darbībā;
  • izmēģinātu dažādas profesionālās prasmes, ko piedāvās profesionālās izglītības iestādes, un atklātu potenciālo nākotnes karjeras virzienu;
  • uzzinātu, kā ir piedalīties konkursos #SkillsLatvia#EuroSkills un #WorldSkills, uzklausot bijušo dalībnieku pieredzes stāstus;
  • izpētītu izglītības un karjeras izvēles iespējas kopā ar karjeras konsultantiem;
  • piedalītos viktorīnā un skolu prasmju stafetē, un iegūtu lieliskas balvas;
  • uzņemtu jautras bildes ar draugiem momentfoto stendā;
  • uzspēlētu Brain Games galda spēles;
  • piedalītos skolu diskusijās un pičos (pitch), lai uzzinātu vairāk par profesionālās izglītības iestādēm un mācību programmām.
  •  

Paralēli konkursam apmeklētājus gaidīs aizraujoša programma. Plašāk par pasākumu Valsts izglītības attīstības aģentūras tīmekļvietnē.

SkillsLatvia ir nacionāla līmeņa profesionālās meistarības konkurss profesionālās izglītības audzēkņiem, kas sākot ar 2017. gadu notiek reizi gadā. Konkursā profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi demonstrē savu prasmju izcilību, savstarpēji sacenšoties.

 

SkillsLatvia konkursus organizē projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds, lai sekmētu profesionālās izglītības attīstību un tās prestižu.

 

jaunieši aicina uz pasākumu