loader

redzitālāk

Šī ir vietne, kura vēsta par Eiropas Savienības fondu ieguldījumiem Latvijas izglītībā, programmu nozīmi un ietekmi Latvijas sabiedrības, cilvēkkapitāla un ekonomikas attīstībā. Par zināšanu un vērtību bagātu sabiedrību!

PAR MUMS

Redzitalak.lv ir vietne, kura vēsta par Eiropas Savienības fondu ieguldījumiem Latvijas izglītībā, programmu nozīmi un ietekmi Latvijas sabiedrības, cilvēkkapitāla un ekonomikas attīstībā.

 

Redzitalak.lv  saturā izlases veidā apkopota jau šobrīd pieejamā informācija. Jauna informācija tiks veidota balstoties uz aktuāliem un jauniem ES fondu ieguldījumu virzieniem izglītības sistēmas attīstībai.

 

Vietnes saturs veidots trīs satura virzienos –  vispārīgā informācija par ES fondu izglītības attīstības programmām un projektiem, personiskiem piemērizpētes gadījumiem, kas caur personisko pieeju sniedz iespējas labāk izprast ieguldījumu iespējas un nozīmi. Trešais satura bloks sniedz plašāku ieskatu ieguldījumu ietekmei dažādas sabiedrības sfērās, ekonomikā un socālajos procesos.

Redzitalak.lv aktivitātes līdz šim...

Hakatons "SKOLA SKOLĒNAM"

Izglītības un zinātnes ministrija un biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” rudenī aicināja 9. – 12. klašu skolēnus piedalīties hakatonā “Skola skolēnam”, lai risinātu izaicinājumus un radītu idejas, kas veicinātu labsajūtu un pašizaugsmi skolas vidē.

Uzzināt vairāk

Kur mēs atrodamies