loader

redzitālāk

Šī ir vietne, kura vēsta par Eiropas Savienības fondu ieguldījumiem Latvijas izglītībā, programmu nozīmi un ietekmi Latvijas sabiedrības, cilvēkkapitāla un ekonomikas attīstībā. Par zināšanu un vērtību bagātu sabiedrību!

#ESfondi izglītībai

Par zināšanu un vērtību bagātu sabiedrību!

Kvalitatīvās pārmaiņas, kas Latvijas izglītības sistēmā tiek realizētas ar Eiropas Savienības fondu (ES fondi) finansējuma atbalstu, īstermiņā mainīs izglītības saturu un formu, bet ilgtermiņā – veicinās Latvijas tautsaimniecības konkurētspēju, sabiedrības labklājību, radīs pamatu mūsdienīgas zināšanu sabiedrības veidošanai un būs valsts drošības sastāvdaļa.

Ikviens izglītības kvalitātes uzlabošanā ieguldīts eiro nes atpakaļ izmērāmu devumu Latvijas izaugsmē.

 

ES fondu finansētie projekti izglītībā un zinātnē skar katru Latvijas iedzīvotāju. Fondu ieguldījumi šajās jomās rada izaugsmi, labklājību un prasmes ikvienam no mums.

Latvijas izglītības sistēma ir cieši saistīta ar Latvijas drošību vairākos aspektos, tomēr primāri izglītota, domājoša un analizēt varoša sabiedrība ir gan valsts iekšējās, gan ārējās drošības kritisks aspekts.

2014.-2020. periodā Latvijas izglītības sistēmas attīstībā ir ieguldīti vairāk nekā 790 miljoni ES fondu finansējums.

Profesionālajai izglītībai

Augstākajai izglītībai

Pieaugušo izglītībai

Redzitalak.lv ir vietne, kas vēsta par Eiropas Savienības fondu ieguldījumiem Latvijas izglītībā, programmu nozīmi un ietekmi Latvijas sabiedrības, cilvēkkapitāla un ekonomikas attīstībā.

Jaunumi