loader

redzitālāk

Šī ir vietne, kura vēsta par Eiropas Savienības fondu ieguldījumiem Latvijas izglītībā, programmu nozīmi un ietekmi Latvijas sabiedrības, cilvēkkapitāla un ekonomikas attīstībā. Par zināšanu un vērtību bagātu sabiedrību!

LAIKS STUDĒT

Piesakies studijām Latvijas augstskolās!

Daudzpusīgas un mūsdienīgas studiju iespējas – formula karjeras izaugsmei. Piesakies studijām un jau pavisam drīz varēsi likt lietā savas iegūtās zināšanas un spējas! Ar #ESfondi atbalstu augstākajā izglītībā Latvijā ir veikti nozīmīgi ieguldījumi 106 milj. eiro apmērā, nodrošinot mūsdienīgus studiju un pētniecības apstākļus augstākās izglītības iestādēs. Šis ir īstais brīdis izmantot to, ko sniedz augstākā izglītība!

Tu jau esi līmenī.

Laiks sasniegt nakamo!

Iegūsti jaunas, pilnveido esošās zināšanas un prasmes, lai palielinātu konkurētspēju un iespējas darba tirgū. Izglītība Latvijā attīstās un mainās, transformējas mācību saturs un metodes, kas atbilst mūsdienu un nākotnes zinātnes un tehnoloģiju sasniegumiem pasaulē. Sasniedz nākamo līmeni arī savā dzīvē un kļūsti par profesionāli savā nozarē ar neaizvietojamām zināšanām.

#redzitālāk – saskati savas personības iespējas, uzsākot studijas kādā no Latvijas augstskolām. Vēl domā, ko studēt? Mēs Tev palīdzēsim!

Vai jau aizpildīji

karjeras testu?​

Skaties stāstu ar Artūru Bikovu, Rīgas Stradiņa universitātes doktorantu, iepriekš Latvijas ārpolitikas institūta pētnieku, kurš tagad ir rakstošs un studējošs žurnālists (TVNET), jo spēra drosmīgu soli studiju izvēlē.

Tev izdosies, jo tu #redzitālāk!

Kaut ko iedvesmai?

Lasi vai skaties stāstu par Janu Andžāni, Latvijas Universitātes Ķīmiskās fizikas institūta vadošo pētnieci  un Krišjāni Buku, Ķīmiskās fizikas institūta zinātnisko asistentu, LU maģistrantūras studentu.

“Kad mūsu ārzemju kolēģi reizēm noplāta rokas un nopūšas, ka nevar veikt kādu eksperimentu tāpēc, ka nav pieejama atbilstoša aparatūra, mēs Ķīmiskās fizikas institūtā liekam galvas kopā un uzlodējam, piemēram, sistēmas līdz atomam precīzu manipulāciju veikšanai ar individuāliem nanoobjektiem,” paskaidro Jana Andžāne.

LU Ķīmiskās fizikas institūts apvieno zinātniekus fizikas un ķīmijas starpdisciplināro pētījumu veikšanai, tas sadarbojas ar rūpniecības uzņēmumiem, izstrādājot jaunas tehnoloģijas, un veicina to praktisko izmantošanu tautsaimniecībā. Tieši pie šādas idejas izstrādes – inovatīvas un praktiskas – strādā Krišjānis Buks, Ķīmiskās fizikas institūta zinātniskais asistents, LU maģistrantūras students. 

Citi iedvesmas stāsti...

Šī ir vietne, kura vēsta par Eiropas Savienības fondu ieguldījumiem Latvijas izglītībā, programmu nozīmi un ietekmi Latvijas sabiedrības, cilvēkkapitāla un ekonomikas attīstībā. Par zināšanu un vērtību  bagātu sabiedrību!